Ubytování Skalní hnízdo  

 

Nabízíme romantické ubytování přímo u vinného sklepa. Připraveny pro vás máme dva pokoje. Podkroví s manželským dvoulůžkem a dvěma přistýlkami. Přízemní pokoj má dvě místnosti, v každé je manželské dvoulůžko. Každý pokoj má vlastní terásku pro soukromé posezení. V pokojích jsou kuchyňky, samozřejmě také sociální zázemí. V podkroví je vana, v přízemní pokoji sprchový kout. WC je v obou pokojích. Celková kapacita ubytování je 8 osob. Půjčujeme také dětskou postýlku.  

Přijíždíte do Mikulova sami a chcete mít soukromí?

Místo je ideální pro romantiky, kteří chtějí strávit své krásné chvíle na netradičním místě. Pokoj s jedinečným výhledem na Mikulov uprostřed zeleně a mezi vápencovými skalami si Vás získá a ačkoliv se ubytujete v centru města, klidnější ráno si jinde neužijete. Už v sedm hodin přilétá kosí rodinka pro vodu. Jakmile se sluníčko přehoupne přes střechu, ranní kávu si vypijete na terase a v klidu můžete pozorovat, co se právě děje na Kozím hrádku. Odpoledne zase kočky z okolí opanují prosluněné střechy. Měli jsme hlášeného i rysa, ale jednalo se o Karla, mainského mývalího kocoura, který od sousedů občas zabloudí zjistit, jestli jsme mu nezapomněli nechat něco na zub.

Plánujete do Mikulova cestu s dětmi?

Poklidná rána jsou dávno ta tam a i Vám děti už v šest hodin strkají prstíky do nosních dírek a dožadují se kakaa? Kam s nimi vyrazit na dovolenou? Objevili jsme pro Vás možnost, jak si zase užít večer ve dvou či s přáteli a děti neodkládat k babičce. V Mikulově nenajdete lepší místo, kde se ubytovat a při tom mít možnost jen sejít ze schodů a strávit opět romantický večer při víně. A děti? Na dohled v pokoji nad vámi, střeženy chůvičkou, která svým signálem dosáhne až do sklepa k bečkám. V okolí je několik dětských hřišť a vršek Kozího hrádku je vyloženě dětským rájem. A protože jsme na Vaší straně, nabídneme i skvělou cenu.

Stránku s bližšími informacemi o ubytování při vinném sklepě pro Vás připravujeme, což po roce možná zní jako klišé. ale co více dodat? Líbí se Vám u nás, přijeďte do Mikulova! Níže je několik fotografií podkrovního pokoje. Bližší informace zasíláme e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

U nás můžete přespat i zdarma...

...nikoliv zadarmo. Přespání si totiž můžete odpracovat.

Jste muzikanti a rádi bavíte společnost? Nebo vám nechybí chuť do práce ve vinohradě a volný čas? Nevyžadujete luxus a pokojovou službu. Pak u nás můžete skromně přespat a ještě dostanete najíst a napít. Stačí se zapojit do dění, večer vytáhnout harmoniku, housle či kytaru a zahrát nejen sobě, ale pobavit i ostatní při sklence dobrého vína.

Případně si nocleh u nás můžete odpracovat na vinici. Práce je v průběhu léta dost a rádi vás zaškolíme.

Pro více informací volejte: 773 910 062. A hlavně, neváhejte :-).

 

celkovy pohled.jpgkuchynka.jpgpostel.jpgpristylka.jpgterasa.jpgterasa sklepa.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.